Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos

Legendinės meilės

Legendinės meilės

Laisvalaikio ir pramogų, Lietuviški | Lietuva | 2018

Orestas ir Džilda Vaigauskai pristato naują gyvenimo būdo žurnalą „Legendinės meilės“. Patys laidos vedėjai sako, kad į TV eterį grįš su trenksmu ir papasakos daug išskirtinių istorijų: „Kadangi didžioji dalis Legendinių Legendų jau pakalbintos, dabar imamės visiems mums tokios svarbios romantinės temos – meilės. O meilė būna visokia – platoniška ir kūniška, meilė tėvynei, broliška meilė, meilė savo darbui, meilė gyvenimui, vienpusė meilė, meilė su priekabiavimais...“, – laidos koncepciją aiškina Orestas. Orestas ir Džilda Vaigauskai save vadina legendiniais įsimylėjėliais ir tikina, jog meilė – neišsemiama tema, todėl jau nuo kovo 5 dienos kiekvieną pirmadienį žiūrovų laukia susitikimai su ne tik nuolat meilės audras išgyvenančiais Vaigauskais, bet ir meilės liepsnos nušviestomis Lietuvos garsenybėmis. „Nes, kaip kažkada dainavo legendinis Andrius Mamontovas – niekada mums meilės nebus per daug“, – šypsosi Džilda.
Išskirtiniai susitikimai su žinomais žmonėmis ir ne tik jaudinančios, bet ir itin atvirai pasakojamos jų meilės istorijos laidoje „Legendinės meilės“ nustebins net visko mačiusius. Apie savo meilę pasakos asmenybės, kurios šia tema paprastai atsisako atvirauti.