Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos

Svotai

Сваты

Komedijos, Tarptautiniai | Ukraina | 2009

„Svotai“ – gyvenimiškų situacijų, nesusipratimų ir iki ašarų juokingų kuriozų kupinas kultinis ukrainiečių serialas. Liudmila Artemjeva, Anatolijus Vasiljevas ir kitos Ukrainos televizijos žvaigždės įsijaučia į komišką herojų pasaulį, kuris sukasi aplink mažą mergaitę – Ženią. Ši, kaip ir bet kuris kitas XXI amžiaus vaikas, negali gyventi be mobiliojo telefono ir kabelinės televizijos. Protinga mergaitė svajoja valdyti savo šalį ar mažų mažiausiai tapti pirmąja šalies dama, o tam tereikia vienos smulkmenos – ištekėti už prezidento!
Ženios tėvai nori bent trumpam užmiršti kasdienius rūpesčius ir ištrūkti pailsėti, tačiau kas prižiūrės mergaitę? Iš pradžių itin spyriojęsi dėl anūkės priežiūros, netikėtai pasirūpinti mažąja Ženia sutinka abeji seneliai. Nors susaistytos giminystės ryšiais, senelių poros skirtingos kaip diena ir naktis: vieni – manieringi sostinės inteligentai, kiti – paprasti kaimo žmonės. Kaip jiems seksis auklėti vienintelę anūkę visiems kartu? Ar senosios kartos atstovai ištvers šiuolaikinio vaiko jiems ruošiamus išbandymus?