Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Serija 40
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Naisių vasara. Sugrįžimas: Serija 40

Naisių vasara. Sugrįžimas:

Sezonas 5 | 20 min | 2016

Garsas: Lietuvių |

Kazys maloniai stebina Jurgą: grįžęs po apsilankymo pas psichologą jis atsiprašo žmonos, suruošia vakarienę gamtoje, pakviečia Jurgą šokiui ir ... atiduoda jai iki šiol slėptus ir lošimui naudotus pinigus... Panašu, kad Gedimino ir Jūratės sulčių verslas klesti, prie jų prekystalio būriuojasi eilė žmonių. Tačiau šventinę nuotaiką sugadina Jogailos pasirodymas: apie ką su broliu nori pasikalbėti teisininkas? Ir kokią paslaptį jis atskleidžia Gediminui? O sužinojusi, kad Nedas ir Auksė paslapčia susituokė, Sigita ilgam apalpsta... Ar atsigaus streso pakirsta moteris? Ir kodėl Nedas prašo Auksės garsiai neskelbti apie jų vestuves? O kodėl Edmundas, vis dar deklaruodamas savo jausmus Dianai, paprašo Oksanos širdies ir rankos?

Aktoriai

Inga Norkutė - Žvinienė

Režisierius

Raimundas Banionis