Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Serija 38
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Naisių vasara. Sugrįžimas: Serija 38

Naisių vasara. Sugrįžimas: Naisių vasara. Sugrįžimas

Sezonas 5 | 19 min | 2016

Garsas: Lietuvių |

Diana – žurnalistė. Tad ji greitai išsiaiškina, kur gyvena Jogaila ir ima jį sekti. Tačiau užduotis – ne tokia paprasta: advokatas gretai supranta esąs sekamas ir, netikėtai užklupęs Dianą, nori sužinoti: kas ji tokia ir kodėl jį seka? Kaip Jogaila sureaguoja į tiesmukišką Dianos klausimą: ar ji – jo duktė? Nežinia baugina Sigitą. Norėdama sužinoti, ar Jogaila planuoja imtis kokių nors veiksmų Sigita prikalbina Jūratę, šiai suradus bet kokį pretekstą, susipažinti su Gedimino broliu ir pasistengti ką nors sužinoti. Ar Jūratei pavyks įgyvendinti moters planą? Vykdydama Sigitos planą Jūratė pavėluoja į susitikimą su Pijumi. Ar vyras priims jos atsiprašymą? O kodėl Sigita kunigą nuo Gedimino slepia po stalu?

Aktoriai

Inga Norkutė - Žvinienė

Režisierius

Raimundas Banionis