Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Serija 33
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Naisių vasara. Sugrįžimas: Serija 33

Naisių vasara. Sugrįžimas: Naisių vasara. Sugrįžimas

Sezonas 5 | 19 min | 2016

Garsas: Lietuvių |

Edmundas po pokalbio su Oksanos tėvu – sutrikęs: šis jam pasako, kad jo duktė... laukiasi... Edmundo sprendimas ryžtingas, bet keistas: jis reikalauja, kad Oksana persikeltų gyventi pas jį, tačiau savo sprendimą aiškina tik noru auginti būsimą vaiką ir tvirtina, kad pora jie nebus... Įsileidusi į savo namus sutaisyti sugedusios santechnikos Gardievutį Diana apstulbusi: jos butas – išnuomotas! Kas iš tiesų sukūrė planą kaip Dianą sugrąžinti į motinos namus? O su Nedu susitikęs Gediminas išsiaiškina, kad serganti jo žmona Ramunė – jo brolio duktė... Toliau – dar gražiau: pagaliau paaiškėja, kad Edmundas yra Dianos sesers dukros tėvas... Kazys, norėdamas atkurti santykius su Jurga, kviečia ją į romantišką pasimatymą. Ar taip Kaziui pavyks susigrąžinti mylimą moterį? O Auksės atstumtas Nedas savo prisipažinimą mylint sako „Naisių radijo“ eteryje. Ar taip jam pavyks suminkštinti moters širdį?

Aktoriai

Inga Norkutė - Žvinienė

Režisierius

Raimundas Banionis