Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Serija 32
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Naisių vasara. Sugrįžimas: Serija 32

Naisių vasara. Sugrįžimas: Naisių vasara. Sugrįžimas

Sezonas 5 | 19 min | 2016

Garsas: Lietuvių |

Pamažu aiškėja Dianos užpuolimo ir „Naisių radijo“ apiplėšimo istorija: Giedrius policijai paliudijo, jog ranką Kazys susižeidė besimušdamas su juo tuo pačiu metu, kai vyko radijo apiplėšimas. Kazys iš areštinės paleidžiamas, tačiau ką jam daryti toliau? Jurga jį išvijo, Pijus sakė negrįžti... Kas priglaudžia Kazį? O ką apie jų santykius dabar galvoja Jurga? Diana netikėtai išsiaiškina, kad žavus ją į pasimatymą pakvietęs vyriškis – visai ne pareigūnas. Simonas – benamis, kurį buvo sulaikę policininkai... O Gedimino ir Sigitos namuose toliau verda aistros dėl neįvyksiančių vestuvių... Ar, bandydama kaip nors iš naujo suklijuoti iširusią porą Sigita randa sąjungininkų? Ir kas vis tik apiplėšė „Naisių radiją“? O kas bando pakenkti Giedriui, pakišant įrodymus, jog jis vis dar geria?

Aktoriai

Inga Norkutė - Žvinienė

Režisierius

Raimundas Banionis