Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Serija 31
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Naisių vasara. Sugrįžimas: Serija 31

Naisių vasara. Sugrįžimas: Naisių vasara. Sugrįžimas

Sezonas 5 | 19 min | 2016

Garsas: Anglų |

Pastaruoju metu Dianos laimės ir nelaimės susipynė į vieną kamuolį: jauna moteris pakeliui į „Naisių radiją“ buvo užpulta, surišta ir apiplėšta. Gardievučio išlaisvinta Diana kreipiasi į policiją, kur susipažįsta su kiek įkyriu, tačiau mielu policininku Simonu. Šis iš karto prašo jos telefono numerio ir... kviečia į pasimatymą... Auksės reikalavimu Nedas ją nuveža į ligoninę – pasimatyti su jo žmona Ramune... Po susitikimo su pakrikusios dvasios būklės moterimi Auksė tvirtai apsisprendžia: vestuvių nebus. Kaip šią žinią sutinka Sigita ir Gediminas? O ko daržinėje įnirtingai ieško Kazys? Kodėl pamačiusi jo sužeistą ranką Kazį su Dianos apiplėšimu susieja Jurga? Ir kodėl savo draugu visiškai nusivylė Pijus? Jūratės ir Pijaus santykiai peraugo į kai ką rimtesnio? Kuris iš jų inicijuoja pirmąjį bučinį? Ir kaip į suaugusiųjų santykius reaguoja Rugilė?

Aktoriai

Inga Norkutė - Žvinienė

Režisierius

Raimundas Banionis