Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Serija 30
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Naisių vasara. Sugrįžimas: Serija 30

Naisių vasara. Sugrįžimas: Naisių vasara. Sugrįžimas

Sezonas 5 | 19 min | 2016

Garsas: Anglų |

Diana – kaip ant sparnų: vakare ji vėl susitiks su savo mylimuoju... Tačiau lauktas susitikimas, prasidėjęs vyro sakomais komplimentais labai nuvilia moterį. Modestas pas ją apsilanko tik norėdamas jai pasakyti, kad jis skiriasi su žmona. Gydytojo pasiūlymas likti draugais neįkvepia Dianos... Moters nuotaikos nepraskaidrina ir kiek vėliau netikėtai jos namuose apsilankęs ir taip pat komplimentus žeriantis Edmundas. Nors jis ir išsiskyrė su Oksana, tačiau kaip kandidatas į artimus draugus Dianai jis labai abejotinas... Pijus, pasisiūlęs nuvežti Rapolą į miestą pas rekomenduotą psichologą, atsiduria... būrimo salone. Ką apie Žiniuonį ir jo vykdomą misiją pasako būrėjos kortos? O kur Jūratė sutinka Pijų? Ir kaip pasikeitė žemės ūkio bendrovės vadovo požiūris į žavią moterį?

Aktoriai

Inga Norkutė - Žvinienė

Režisierius

Raimundas Banionis