Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos

Barackas Obama – didieji lūkesčiai

Au coeur de la maison blanche: Barack Obama

Biografija, Dokumentika | Prancūzija | 2012

Dviejų dalių dokumentinis filmas išsamiai įvertins JAV prezidento Baracko Obamos pirmąją kadenciją Baltuosiuose rūmuose. Pirmajam istorijoje JAV prezidentui afroamerikiečiui teko nelengva misija: suvaldyti paveldėtą ekonominę krizę ir atsilaikyti prieš opoziciją, pasiryžusią bet kokia kaina diskredituoti naująjį Amerikos vadovą bei sujaukti jo darbotvarkę. B.Obama buvo priverstas keisti valdymo stilių ir pristabdyti savo ambicijas siekti kai kurių permainų. Per ketverius metus pasaulis pamatė, kas nutinka, kai patys geriausi ketinimai susitinka su skaudžia ekonominės recesijos realybe bei negailestinga politine mašina.
Dokumentinis filmas leis jums žvilgterėti į Baltųjų rūmų kovų užkulisius. Išvysite interviu su pagrindiniais Baracko Obamos patarėjais ir politiniais apžvalgininkais, tarp jų – su žurnalo „New York Times“ žurnalistu Jamesu Traubu.