Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Eglutės 1914
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Eglutės 1914

Ёлки 1914

Tarptautiniai, Komedijos, Dramos | Rusija | 103 min | 2014

Garsas: Rusų |

Kokie gi Naujieji be eglutės! O ypač be rusiškos komedijos „Eglutės“! Pristatome jau ketvirtąją linksmosios naujametės kino epopėjos dalį. Šį kartą veiksmas rutuliojasi Rusijos imperijoje lygiai prieš 100 metų. Kalėdų išvakarės. Gruodžio spūstys, šventinės linksmybės, prabangūs pokyliai ir kuklios šventės, tituluoti ponai ir paprasti valstiečiai, caro šeima ir Pirmojo pasaulinio karo kareiviai, perspektyvūs poetai ir pirmieji čiuožėjai – viskas buvo kitaip, išskyrus... šventę. Žmonės ruošėsi, gyveno, tikėjo ir laukė tikro stebuklo – Kalėdų! Šios juostos, kurioje vaidina visa plejada Rusijos kino ir televizijos žvaigždžių, filmavimo darbai prasidėjo 2014-ųjų vasario mėnesį. Filmą sudaro šešios istorijos, vykstančios Rusijos didmiesčiuose ir mažuose miesteliuose, dvariškių sodybose ir valstiečių trobelėse, nerūpestinguose pobūviuose ir aršiuose Pirmojo pasaulinio karo mūšiuose. Tikrai nestigs juoko iki ašarų ir dramatiškų išgyvenimų. Tikros rusiškos Kalėdos!

Aktoriai

Ivan Urgant, Konstantin Habenski, Sergei Svetlakov

Režisierius

Olga Harina