Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Jamakaši – šiuolaikiniai samurajai
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Jamakaši – šiuolaikiniai samurajai

Yamakasi - Les samouras des temps modernes

Sportas, Veiksmo ir nuotykių, Kriminalai | Prancūzija | 86 min | 2001

Garsas: Prancuzų, Rusų | Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų

Temos: Europos kinas

Šiems žmonėms neegzistuoja nei policija, nei įstatymai, nei traukos dėsniai. Dievinami Paryžiaus jaunimo ir nekenčiami policijos Jamakaši yra šiuolaikiniai samurajai, šokinėjantys iš kvapą gniaužiančio aukščio. Akrobatinis talentas ir kraują kaitinantis adrenalinas leidžia jiems patikėti savo nemirtimgumu, kai jie neįtikėtiname aukštyje šokinėja nuo stogo ant stogo. Užrakintos durys ir užrašai „Įeiti draudžiama“ juos tik dar labiau masina. Bet štai kartą mėgdžiodamas vieną pavojingiausių Jamakaši triukų susižeidžia jaunuolis. Jį išgelbėti gali tik operacija, kuriai vaikino šeima neturi pinigų... Scenarijaus autorius Luc Besson.

Aktoriai

Châu Belle Dinh, Williams Belle, Malik Diouf

Režisierius

Ariel Zeitoun