Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Apie ką galvoja vyrai: pratęsimas
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Apie ką galvoja vyrai: pratęsimas

О чём говорят мужчины. Продолжение

Komedijos, Tarptautiniai | Rusija | 94 min | 2018

Garsas: Latvių, Lietuvių, Rusų | Subtitrai: Estų

Kad ir kaip mylėtų moteris, visiems vyrams kartais reikia pabūti atskirai nuo jų. Atsipalaiduoti, pasilinksminti ir, žinoma, apkalbėti tas pačias moteris. Keturi neperskiriami bičiuliai – Lioša (akt. Leonidas Baracas), Slava (akt. Rostislavas Chaitas), Kamilis (akt. Kamilis Larinas) ir Saša (akt. Aleksandras Demidovas) – pirmą kartą nuoširdžiai pasikalbėjo 2010 m. Tada, po metų – dar kartą. O dabar, praėjus septyneriems metams po antrosios serijos dalies, bičiuliai vėl susitinka. Šįsyk draugai keliauja į Peterburgą. Tiesa, trys iš keturių bičiulių visiškai nenutuokia – ko. Į Peterburgą reikia Kamiliui. Tuo tarpu jo artimiausi bičiuliai žiauriai užsiėmę: Slava dirba, Saša bendrauja su gydytojais, o Lioša leidžia laiką su šeima. Vis tik draugo nelaimėje palikti negalima, tad trijulė permąsto savo prioritetus ir, atidėję visus reikalus, traukiniu išlekia į Piterį. Aišku, blogai, kad Maskvoje liko daugybė nesutvarkytų reikalų, bet gerai, kad kelionėje apie juos galima negalvoti. Kelionėje reikia viską užmiršti ir mėgautis artimiausių draugų kompanija bei nuoširdžiais pokalbiais apie pačius įvairiausius vyriškus reikalus.