Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Baubas
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Baubas

Вий 3D

Siaubo, Dramos, Mokslinė fantastika, Tarptautiniai, Istoriniai | Rusija | 124 min | 2014

Garsas: Rusų |

Aštuoniolikto amžiaus kartografas Džonatanas Grynas leidžiasi į mokslinę pažintinę kelionę po Rytų Europą. Pervažiavęs Transilvaniją ir kirtęs Karpatų kalnus, jis atsiduria mažame bekraščiuose Ukrainos miškuose įsikūrusiame miestelyje. Į atokią, prakeiktą vietą niekas daugiau negalėjo atvesti – tik atsitiktinumas ir kelią užstojęs rūkas. Miestelio gyventojai visai nepanašūs į jokius kitus žmones, kokius matė Džonatanas. Visi jie gyvena didžiulėje baimėje. Aplink savo kaimą iškasę didžiulį griovį, jie tiki, kad tai padės apsisaugoti nuo supančio pasaulio ir piktųjų dvasių. Tačiau šie naivūs žmonės nė nenutuokia, kad paslaptingas demonas jau baigia apsigyventi jų sielose... Džonatanas šioje gyvenvietėje pamatys tokių siaubingų dalykų, kokių neregėjo per visą kelionę. Ar pavyks jam prakeiktą miestelį pažymėti sudarinėjamuose žemėlapiuose ir apsaugoti ateities keliautojus, o gal jis amžiams liks siaubingoje, užkerėtoje vietoje?

Aktoriai

Aleksej Chadov, Andrey Smoliakov, Jason Flemyng

Režisierius

Oleg Stepchenko