Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Kaimiškos Kalėdos
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Kaimiškos Kalėdos

A Very Country Christmas

Romantiniai | Kanada | 83 min | 2017

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių |

Temos: Knygų ekranizacijos

Džanet – labai užsiėmusi moteris, ji viena augina dukrą ir stengiasi, kad jai nieko netrūktų. Džanet dirba dienomis ir mokosi naktimis, ji tikrai neturi laiko paskaloms ir naujienoms apie žvaigždes, tad kai į jų miestelį atvyksta kantri muzikos žvaigždė Zeinas, ji jo neatpažįsta. Kaip tik to ir reikia muzikos įžymybei, bėgančiam nuo paparacų ir kiekvieną jo žingsnį sekančių gerbėjų. Juodu ima susidraugauti. Su Zeinu greitai ryšį randa ir Džanet dukra, tad kas bus, kai muzikantas sugalvos grįžti į muzikos pasaulį ir palikti Džanet su dukra lygiai taip pat netikėtai, kaip jas sutiko?

Aktoriai

Bianca A. Santos

Režisierius

Jennifer Van Dyck