Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Valerianas ir tūkstančio planetų miestas
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Valerianas ir tūkstančio planetų miestas

Valerian And The City Of A Thousand Planets

Veiksmo ir nuotykių, Mokslinė fantastika | Prancūzija | 131 min | 2017

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų | Subtitrai: Estų

Temos: Komiksų ekranizacijos

XXVIII-ojo amžiaus Žemė. Valerianas ir Lorelina (akt. Dane‘as DeHaan‘as ir Cara Delevingne) yra jauni, bet itin talentingi specialieji agentai, prižiūrintys tvarką žmonių gyvenamose teritorijose. Gavę naują užduotį, porininkai išskrenda į Alfą – įspūdingą kosminį mega-miestą, dar žinomą „tūkstančio planetų“ pavadinimu. Nuvykę į vietą, jie netrukus išsiaiškina, kad šį nuostabų miestą, kelis amžius garsėjantį kaip taikos oazė ir skirtą visų Visatos rasių bendravimui skatinti, grasina užgrobti paslaptinga, galinga ir destruktyvi jėga. Valerianas ir Lorelina nedvejodami stoja į kovą ne tik už Alfą, bet ir visos Visatos ateitį.

Aktoriai

Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen, Rihanna , Ethan Hawke, Rutger Hauer, Benoît Jacquot

Režisierius

Luc Besson