Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Stebuklinga akimirka
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Stebuklinga akimirka

This Magic Moment

Dramos, Komedijos | JAV | 82 min | 2012

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių |

Klarkas seniai svajojo tapti žymiu scenarijų kūrėju. Tad kai jo gražiame ir ramiame miestelyje prasideda kino kūrimo darbai, vaikinas slapta įsigauna į filmavimo aikštelę. Čia jis akis į akį susiduria su ekranų pažiba Helena Haris. Tarp jųdviejų iškart užsimezga ryšys, be to, Helena pažada, kad padės Klarkui jo scenarijų paversti filmu. Atrodo, kad pildosi vaikino svajonės. Tačiau į miestelį ir į jo gyvenimą grįžta pirmoji ir vienintelė mylimoji Emilė. Klarkui tenka spręsti – ar sekti paskui svajones į Holivudą, ar su meile likti miestelyje, iš kurio anksčiau taip svajojo ištrūkti.