Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Zoologijos sodo prižiūrėtojo žmona
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Zoologijos sodo prižiūrėtojo žmona

The Zookeeper's Wife

Biografija, Dramos, Istoriniai | Jungtinė Karalystė | 121 min | 2017

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų | Subtitrai: Estų

Temos: Knygų ekranizacijos

Antonina (akt. Jessica Chastain) ir Janas (akt. Johan Heldenbergh) Varšuvoje turi populiarų zoologijos sodą. Jie prižiūri globojamus gyvūnus ir skatina vaikus sužinoti apie juos daugiau. Tačiau Lenkijoje prasidėjusi nacių invazija sunaikina jų žavų pasaulį. Nuo tada jie privalo atsiskaityti vyriausiam nacių zoologui Lutzui Heckui (akt. Daniel Brühl), kurį asmeniškai paskyrė Hitleris. Žabinskai susisiekia su pasipriešinimo judėjimu ir pasinaudoja savo zoologijos sodu žydams paslėpti, kad jie išvengtų Varšuvos geto. Galiausiai jie padeda žydams pabėgti iš šalies, tačiau Hecko akylumas gali sutrukdyti jų geranoriškiems tikslams.

Aktoriai

Jessica Chastain, Johan Heldenbergh, Daniel Brühl, Timothy Radford

Režisierius

Niki Caro