Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Zoro kaukė
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Zoro kaukė

The Mask Of Zorro

Veiksmo ir nuotykių | JAV | 131 min | 1998

Garsas: Anglų, Rusų | Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų

Temos: Komiksų ekranizacijos, „Oskarų“ nominantai, Dvidešimto amžiaus filmai

Praėjo jau 20 metų nuo herojiškų laikų, kai Don Diego de la Vega (akt. Anthony Hopkins) sėkmingai kovėsi prieš ispanų valdytojus Alta Kalifornijoje. Visiems tautiečiams jis buvo paslaptingas drąsuolis - Zoro. Ištisus du dešimtmečius de la Vega praleido įkalintas ir dabar, ištrūkęs į laisvę, trokšta tik vieno - surasti Alta gubernatorių Don Rafael Montero (akt. Stuart Wilson) ir atkeršyti už gražuolės žmonos Esperanzos (akt. Jullieta Rosen) nužudymą ir dukters Elenos pagrobimą. Visiškai atsitiktinai senasis Zoro sutinka Aliejandro Murieto (akt. Antonio Banderas), kurio abejotina praeitis neleidžia ramiai gyventi laisvėje ir kuris siekia keršto už brolio mirtį. Jaunas ir ugningas Aliejandro sutinka tapti naujuoju Zoro ir tam, kad sugriautų gubernatoriaus planus nupirkti Kaliforniją iš Meksikos prezidento ir išlaisvintų meksikiečius - moteris, senius ir vaikus - dirbančius valdytojo aukso kasyklose. Tautos herojus Zoro atgimsta ir imasi darbo…Montero rūmuose Aliejandro sutinka įspūdingo grožio moterį - Eleną (akt. Catherine Zeta Jones), de la Vegos dukterį, kurią užaugino gubernatorius Montero. Taigi romantiška Zoro istorija tik prasideda.

Aktoriai

Antonio Banderas, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones

Režisierius

Martin Campbell