Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Amžinai tavo
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Amžinai tavo

The Lucky One

Dramos, Romantiniai | JAV | 96 min | 2012

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų | Subtitrai: Estų

Temos: Knygų ekranizacijos

Tarnaudamas Irake JAV jūrų pėstininkas Loganas rado merginos nuotrauką su užrašu „Būk atsargus“ kitoje pusėje. Per būrio užpuolimą Loganas išgyveno, todėl įtikėjo, kad jį išgelbėjo nepažįstamosios nuotrauka. Grįžus namo, Loganui sunku priprasti prie įprasto gyvenimo, nes jį vis dar persekioja prisiminimai. Apžiūrinėdamas nuotrauką Loganas pastebi žymę ir supranta, kad merginos reikia ieškoti Luizianoje. Jis išsiaiškina, kad merginos vardas Betė ir kur ji gyvena. Pasirodęs prie jos namų slenksčio Loganas įsidarbina Betės šeimai priklausančiame vietiniame šunų veislyne. Nepaisant Betės nepatiklumo ir sunkumų jos gyvenime, jie pamilsta vienas kitą, o Loganas viliasi, kad Betė jam dovanos ne tik sėkmę.

Aktoriai

Zac Efron, Taylor Schilling, Blythe Danner

Režisierius

Scott Hicks