Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Džounsai. Išsijungę
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Džounsai. Išsijungę

The Joneses Unplugged

Romantiniai | JAV | 82 min | 2016

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų |

Metju ir Rebeka Džounsai ką tik susituokė, bet labai mažai laiko skiria vienas kitam. Dažniausiai jų dėmesį užvaldo naujų technologijų prietaisai – telefonas, planšetė, skaitmeninės programos. Jie visad prisijungę, visad pasiekiami, visad ko nors ieškantys. Gal dėl to taip sunku išsirinkti pirmąjį bendrą namą. Ir kai atrodo, kad reikalai jau visai slysta iš rankų, mieste dingsta elektra. Vakaras, kurį jie praleidžia be jokių elektroninių įrenginių, pasirodo pats geriausias jų gyvenime. Tačiau kas bus, kai elektra ir vėl atsiras? Džounsai nusprendžia pabandyti gyventi be socialinių tinklų, mobilių telefonų, planšečių, mobiliųjų programėlių ir visų kitų naujų technologijų. Gal tikrai, kad rastum tikrą tarpusavio ryšį, reikia atsisakyti visų kitų ryšių?

Aktoriai

Mischa Barton, Sean Faris

Režisierius

Bradford May