Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Didysis šou meistras
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Didysis šou meistras

The Greatest Showman

Muzikiniai, Dramos, Biografija | JAV | 100 min | 2017

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų | Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų

Temos: „Oskarų“ nominantai, Knygų ekranizacijos

Atleistas iš darbo, be cento kišenėje ir jaukių namų, P.T. Barnumas nuleisti rankų nė neketino. Ilgai sukęs galvą, ko imtis, kad išmaitintų savo šeimą, vieną dieną jis suprato pažvelgęs į ateitį. Barnumo galvoje gimė vizionieriška mintis apie keliaujantį cirką, kuriame linksmybės ir pramogos patiktų visai šeimai. P. T. Barnumas buvo cirko pradininkas, pirmasis sugalvojęs terminą „šou verslas“. Šio žmogaus istorija tapo Amerikos šou verslo pamatu, aukštyn kojomis apvertusi visą iki tol žmonėms žinotą „pramogų“ sąvoką. Pagrindinį vaidmenį filme įkūnija Hugh Jackman'as, dramoje taip pat vaidina Michelle Williams, Zac'as Efron'as, Rebecca Ferguson ir kiti.

Aktoriai

Hugh Jackman, Michelle Williams, Zac Efron, Rebecca Ferguson, Zendaya

Režisierius

Michael Gracey