Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Tėtis ir nuotaka iš Kubos
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Tėtis ir nuotaka iš Kubos

Papa und die Braut aus Kuba

Romantiniai, Dramos | Vokietija | 86 min | 2016

Garsas: Vokiečių, Latvių, Lietuvių |

Iš atostogų Karibuose, kurias septyniasdešimtmečio proga padovanojo vaikai, Klemensas grįžta atjaunėjęs ir kupinas jėgų. Našlys pagaliau atrado gyvenimo džiaugsmą, tiksliau, jis rado naują meilę – gražuolę Esperanzą, kurią sėkmės lydimas verslininkas nori vesti kaip įmanoma greičiau. Tokios naujienos visai nepatinka jo vaikams Pyteriui ir Martinai. Dovanodami kelionę, jie net neįsivaizdavo, kad ji šitaip pakeis ne tik tėtį, bet ir visų jų gyvenimą. Martina visai nenori savo amžiaus pamotės, o Pyteris jau svajoja perimti verslą ir leisti tėčiui ilsėtis. Jiedu planuoja sugriauti svajonių vestuves ir į pagalbą pasikviečia mirusios mamos draugę ir, jų nuomone, tobulą žmoną tėčiui, Agnesę. Susivienijusi trijulė darbuojasi iš peties ir bando atkasti bent vieną tamsią nuotakos iš Kubos paslaptį.