Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Šventasis
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Šventasis

Lietuviški, Dramos | Lietuva | 91 min | 2016

Garsas: Anglų |

Temos: Lietuviški filmai

2008-ųjų ekonominė krizė palietė ir mažame Lietuvos miestelyje gyvenantį Vytą (akt. Marius Repšys). Jis atleidžiamas iš darbo. Tai didelis sukrėtimas šeimai – žmona Jūratė (akt. Indrė Patkauskaitė) dirba paprastą darbą, reikia išauginti dvi mergaites. Anyta Vytui siūlo dirbti parduotuvėje, jis tokio darbo nenori ir laiką leidžia su draugu Petru (akt. Valentinas Krulikovskis) kieme valgydami kebabus, gerdami alų ar namie žaisdami kompiuterinius žaidimus. Vis daugiau laiko Vytas praleidžia ir su kirpėja Marija (akt. Gelminė Glemžaitė). Jis ir žmona vis labiau tolsta vienas nuo kito. Pasirodo, praradus darbą, daugiau jokios prasmės gyvenime ir nebuvo... Ar mažame mieste dar įmanoma rasti vilties? Gal tai gali būti nauja meilė, o gal geriau viską metus emigruoti? Vytas ir Petras internete pamato klipuką su kažkur matytu vaikinu, kuris tvirtina matęs Jėzų. Jiedu ryžtasi surasti vaikiną ir sužinoti visą tiesą. Gal tai bus svarbiausias gyvenimo atradimas? Filmas apdovanotas šešiomis „Sidabrinėmis gervėmis“ už geriausią metų filmą, aktoriaus vaidmenį, režisieriaus darbą, scenarijų, antraplanį aktorės vaidmenį ir antraplanį aktoriaus vaidmenį.

Aktoriai

Marius Repsys, Gelminė Glemžaitė, Indrė Patkauskaitė, Valentinas Krulikovskis, Lukas Malinauskas

Režisierius

Andrius Blaževičius