Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Audros karys
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Audros karys

Stormbreaker

Veiksmo ir nuotykių | Jungtinė Karalystė | 89 min | 2006

Garsas: Anglų, Rusų | Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų

Temos: Knygų ekranizacijos

Alex Rider (akt. Alex Pettyfer) yra paprastas paauglys, kol nėra priverstas surasti savo dėdės Ian (akt. Ewan McGregor), pradingusio mįslingomis aplinkybėmis. Alex staiga atsiduria ypatingose aplinkybėse, nes supranta, kad visa jo vaikystė buvo įmantraus plano dalis, siekiant sukurti ypatingą šnipą. Berniuką pasamdo Mr. Blunt (akt. Bill Nighy) ir Mrs. Jones (akt. Sophie Okonedo), bei apginklavę jį išsiunčia į pirmąją misiją. Tuo tarpu, bilijonierius Darrius Sayle (akt. Mickey Rourke) dovanoja kiekvienai D. Britanijos mokyklai Stormbreaker kompiuterį. Įdomu, ar po jo dosnumu slypi kiti ketinimai? Alex gauna užduotį įminti šią mįslę ir netrukus iš mokyklinuko jis tampa ypatingu šnipu.

Aktoriai

Alex Pettyfer, Mickey Rourke, Sophie Okonedo

Režisierius

Geoffrey Sax