Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Bemiegių naktų istorijos
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Bemiegių naktų istorijos

Nuit blanche

Dramos, Kriminalai, Trileriai | Kanada | 98 min | 2011

Garsas: Anglų, Rusų | Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų

Vincentas (akt. Tomer'is Sisley) - policininkas iš Paryžiaus yra gal būt toks pat įtartinas, kaip ir jo visą karjerą persekiojami nusikaltėliai. Netrukus po to, kai jis su kitu detektyvu apiplėšė porą narkotikų pasiuntinių, Vincentas sužinojo, jog jo turimas kokainas priklauso Jose Marcianui (akt. Serge Riaboukine). Jose yra žinomo naktinio klubo savininkas ir narkotikų prekeivis, kuris susigrąžins savo siuntą bet kokia kaina, netgi jei turės pagrobti Vincento sūnų. Vienintelis būdas Vincentui susigrąžinti sūnų yra grąžinti prekes, todėl sukrėstas policininkas sugrįžta į klubą pasiruošęs mainams. Prieš pat susitarimą kyla nenumatytų komplikacijų ir kokainas dingsta be pėdsako. Laiko lieka vis mažiau, o sūnui esant mirtiname pavojuje, Vincentas fanatiškai ieško berniuko ir bando išvengti į jį nutaikytų kulkų krušos.

Aktoriai

Tomer Sisley, Laurent Stocker, Birol Ünel

Režisierius

Frédéric Jardin