Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Jaunikio seserys
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Jaunikio seserys

Sisters of the Groom

Romantiniai | JAV | 82 min | 2017

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų |

Sara nori padėti seseriai išgelbėti maitinimo verslą ir sužavėti stambų klientą. Taip jau sutapo, kad ji gyvena visai šalia to verslininko sūnaus Džeisono ir vis sulaukia jo skundų dėl triukšmo. Bet kai jam prireikia palydos į brolio vestuves, jis pakviečia būtent triukšmingąją kaimynę, kad atsikratytų seserų peršamų merginų draugijos. Atrodo, kad ši sąjunga naudinga abiems – Sarai profesiniu požiūriu (galės susipažinti su tėvu), o Džeisonui siekiant ramybės dėl poros pasirinkimo. Tačiau vos susitikusi su Džeisono seserimis Sara turės ištverti negailestingą apklausą. Seserys įtaria, kad šios poros nesieja jokie tikri jausmai, ar pavyks jas apgauti?

Aktoriai

Malese Jow, Jeremy Sumpter, Savannah Jayde

Režisierius

Bradford May