Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Paslapčių vasara
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Paslapčių vasara

Secret Summer

Šeimai ir vaikams | JAV | 80 min | 2016

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų |

Kai Reičelės klientas sumano nusipirkti mažo miestelio biblioteką ir paversti ją poilsio centru, ši, nors ir nenori, turi palikti Niujorką ir keliauti į Kaliforniją. Nuėjusi į biblioteką, mergina susipažįsta su žavingu rašytoju Džeiku, renkančiu medžiagą savo naujai knygai. Bibliotekininkė Anė, siekdama išsaugoti savo darbovietę, prašo Džeiko aprodyti Reičelei knygų šventovę ir pavedžioti ją po miestelį, kad suprastų, kiek daug visiems reiškia ši biblioteka. Džeikas, nors turi prižiūrėti giminaičių vaikus ir daug kitų reikalų, nenoriai sutinka. Bet ar jo pastangos atsipirks, ar mažo miestelio bėdos ir sentimentai sugraudins iš didmiesčio atvykusią ir vien skaičiais bei sąmatomis besirūpinančią Reičelę?

Aktoriai

Lindsey Shaw, Derek Theler, Emily Rose

Režisierius

Rick Bota