Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Pjūklas 7. Pabaiga
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Pjūklas 7. Pabaiga

Saw 3D: The Final Chapter

Siaubo, Mokslinė fantastika | JAV | 86 min | 2010

Garsas: Anglų, Lietuvių |

Pabaiga jau čia, ir baisusis Pjūklas paruošė negailestingą finalą. Jo kankynes išgyvenę žmonės bus vėl priversti patirti siaubą. Bredas ir Rajenas atsipeikės vienoje iš didmiesčio parduotuvės vitrinų. Abu jie iš skirtingų pusių pririšti prie didžiulio pjūklo, o jų abiejų mylimoji Dina – prirakinta prie trečiojo. Šiurpi egzekucija prieš šimtus praeivių akių netrukus prasidės. Jei anksčiau Pjūklas kankindavo slapčiomis, tai dabar jis nebijo viešumos, pagal jo nurodymus veikianti našlė Džilė turi daug kruvinų scenarijų. Pasigailėjimo nebus nė vienam. Siaubo filmų gurmanams skirta juosta garantuos daugybę šiurpuliukų.

Aktoriai

Tobin Bell, Costas Mandylor, Betsy Russell

Režisierius

Kevin Greutert