Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Meilės receptas
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Meilės receptas

Recipe For Love

Komedijos, Šeimai ir vaikams | JAV | 85 min | 2014

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų |

Loren yra tvarkinga ir į perfekcionizmą linkusi pradedanti šefė, dirbanti kulinarijos žurnale. Mergina svajoja apie aukščiausio lygio patiekalus ir kulinarijos mokyklą Paryžiuje. Jos vadovas pasiūlo papildomai užsidirbti – padėti parašyti kulinarinę knygą su gramatika nedraugaujančiam, bet labai garsiam šefui Deksteriui. Papildomi pinigai vilioja, bet Deksteris pagarsėjęs tokiu charakteriu, kad su juo nedaug kas ištveria vienoje virtuvėje, o Loren tektų aprašyti visus jo receptus nuo pirmojo žiupsnio. Visgi ji priima pasiūlymą, tikėdamasi daug iš jo išmokti. Nors jų charakteriai ir darbo metodai skiriasi, Loren pamato, kad po daugybe šiurkštumo sluoksnių slepiasi jautrus Deksterio vidus. Užrašinėdama šefo receptus, Loren sužinos ir svarbiausius meilės ingredientus.

Aktoriai

Danielle Panabaker, Pascale Hutton, Shawn Roberts

Režisierius

Ron Oliver