Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
PiraMMMidė
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

PiraMMMidė

ПираМММида

Dramos, Trileriai, Tarptautiniai, Biografija | Rusija | 105 min | 2011

Garsas: Rusų |

Temos: Knygų ekranizacijos

Sergejaus Mavrodžio gyvenimo ir jo žymiosios įmonės „MMM“ įkūrimo istorija, sukurta remiantis jo paties autobiografija. Tai intriguojantis pasakojimas apie finansinės piramidės schemą „MMM“, kurią 1991 m. sukūrė talentingas Rusijos matematikas Sergejus Mavrodis, ėmęs prekiauti įmonės „MMM“ akcijomis. Finansinė piramidė, pagrįsta Ponzi schema, ėmė populiarėti tiesiog neregėtu greičiu, o intensyvi reklamos kampanija per televiziją ir kitas žiniasklaidos priemones padidino akcijų kainą net 127 kartus. Tačiau 1994 m. šis muilo burbulas sprogo, ir 10–15 milijonų žmonių prarado investuotas santaupas, neretai kauptas visą gyvenimą. Ne mažiau kaip pusšimtis nuo šio aferisto nukentėjusių žmonių, neatlaikę užgriuvusių rūpesčių, savo noru pasitraukė iš gyvenimo. 1997 m. buvo paskelbta apie „MMM“ bankrotą, o pačiam S. Mavrodžiui iškelta baudžiamoji byla. 2003 m. S. Mavrodis buvo suimtas ir nuteistas ketverių su puse metų laisvės atėmimo bausme.

Aktoriai

Aleksei Serebrjakov, Anna Michalkova, Ekaterina Vilkova, Fedor Bondarchuk, Piotr Fiodorov

Režisierius

Eldar Salavatov