Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Ugnies žiedas
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Ugnies žiedas

Pacific Rim

Mokslinė fantastika, Veiksmo ir nuotykių | JAV | 125 min | 2013

Garsas: Anglų, Lietuvių | Subtitrai: Latvių, Estų, Rusų

Kai milžiniški padarai, vadinami kaidžu, ima ropštis iš jūros, prasideda milijonus gyvybių nusinešantis ir žmonijos išteklius galutinai išsekinantis karas. Kovai su kaidžu sukuriamas specialus ginklas: didžiuliai, jėgeriais vadinami robotai, vienu metu valdomi dviejų pilotų, kurių mintys sujungtos į nervų tiltą. Tačiau netgi jėgeriai pasirodo beveik negalintys apsiginti nuo nesilpnėjančių kaidžu. Atsidūrusios ties pralaimėjimo riba, žmoniją ginančios pajėgos neturi kito pasirinkimo kaip tik kreiptis į du neįtikėtinus veikėjus: buvusį pilotą ir nepatikrintą praktikantą, kartu turinčius valdyti legendinį, tačiau greičiausiai jau pasenusį jėgerį iš praeities. Kartu jie tampa paskutine žmonijos viltimi nugalėti kylančią apokalipsę.

Aktoriai

Charlie Day, Charlie Hunnam, Diego Klattenhoff, Idris Elba, Rinko Kikuchi

Režisierius

Guillermo del Toro