Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Non-stop
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Non-stop

Non-Stop

Dramos, Trileriai, Mistika | JAV | 102 min | 2014

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų | Subtitrai: Estų

Transatlantinio skrydžio iš Niujorko į Londoną metu JAV oro pajėgų maršalas Bilas Marksas gauna seriją šifruotų tekstinių pranešimų, reikalaujančių, kad jis nurodytų vyriausybei į slaptą banko sąskaitą pervesti 150 milijonų dolerių. Kol pinigai nebus pervesti, kas 20 minučių bus nužudytas vienas skrydžio keleivis. Tačiau tai, pasirodo, tik pradžia. Netrukus ant kojų sukeltos specialiosios tarnybos išsiaiškina, kad banko sąskaita atidaryta būtent Bilo Markso vardu, o lėktuve aptinkama bomba. Visi įkalčiai nedviprasmiškai rodo į oro maršalo pusę. Supratęs, kad jo garbės žodžiu niekas nepatikės, savo nekaltumą Bilas nusprendžia įrodyti veiksmais.

Aktoriai

Liam Neeson, Julianne Moore, Scoot McNairy, Michelle Dockery, Nate Parker, Corey Stoll, Lupita Nyong'o, Omar Metwally

Režisierius

Jaume Collet-Serra