Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Žmogžudystė Olerone
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Žmogžudystė Olerone

Meurtres en Pays D’Oleron

Dramos, Trileriai | Prancūzija | 95 min | 2018

Garsas: Prancuzų, Lietuvių |

Juditai Valo, žandarmerijos kapitonei, pasikiriama labai keista austrių verslo vadovo nužudymo byla. Vyras rastas nuogas subadytas senose kapinėse, o greta jo kūno aptinkama austrės kriauklė su išgraviruotu jo vardu. Ką rodo tokios keistos aplinkybės? Kam reikėjo šio verslininko mirties, ar prie to prisidėjo faktas, kad jis plėtė savo verslą ir sujungė kelias įmones? Juditai teks bendradarbiauti su teismo medicinos ekspertu, buvusiu kariuomenės chirurgu Vincentu Lazaru, ir panašu, kad teks atversti seną dingimo bylą, nes daug detalių rodo įdomius sąryšius tarp šių skirtingų tyrimų.