Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Žmogžudystė Etretate
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Žmogžudystė Etretate

Meurtres à Étretat

Mokslinė fantastika, Dramos | Prancūzija | 90 min | 2015

Garsas: Prancuzų, Lietuvių |

Baltomis kalvomis garsėjantį Etretato kurortą Prancūzijos šiaurėje supurto viena mirtis. Visiems puikiai pažįstamas vietinis Žilberas randamas nukritęs nuo uolos. Netrukus aptinkamas ir jo atsisveikinimo laiškas, bet visa tai atrodo netikra. Gal čia tik surežisuota savižudybė, gal iš tikro vyras buvo nužudytas? Žilberas buvo visų mylimas, dosnus, atsidavęs ir nuoširdus žmogus. Kam jis galėjo užkliūti? Karina ir Viktoras paskiriami atsakingais už tyrimą. Jie pasiryžę išaiškinti visas to vyro giminės paslaptis. Apklausia visus gimines, tik nepavyksta rasti sūnėno Žeremio. Gal jis kažkuo prisidėjęs? Išaiškėja ir tai, kad labai tikintis Žilberas visą savo turtą buvo užrašęs vienuolynui, o jo mirties dieną pabėgo viena vienuolė. Negi Dievo tarnaitės galėjo prisidėti prie šios mirties? Detektyvų laukia sunkus tyrimas.