Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Vestuvės pagal Libę
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Vestuvės pagal Libę

Ms. Matched

Komedijos, Romantiniai | JAV | 80 min | 2016

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių |

Pradedanti vestuvių planuotoja Libė Boland pildo svajones kurdama didžiules romantiškas pasakas. Meilės ir stebuklų jos darbe – į valias, tačiau asmeniniame gyvenime – nė ženklo. Libė įsimyli apie vestuves rašantį autorių Beną Reinoldsą, tačiau kai paaiškėja, kad vyrukas palaiko mažo biudžeto vestuvių idėją, Libės meilė susvyruoja. Tai visiškai nesuderinama su jos renginių principais – juk ši šventė turi būti sukurta negailint nieko! Libė ir Benas susitinka vestuvių parodoje, kur varžosi dėl klientų. Kai viena jaunoji pareikalauja, kad vestuves jiedu kurtų drauge – prasideda didysis Libės ir Beno gyvenimo iššūkis!

Aktoriai

Alexa PenaVega, Leah Gibson, Shawn Roberts

Režisierius

Mark Jean