Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Ponas Žirnis ir Šermanas
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Ponas Žirnis ir Šermanas

Mr. Peabody and Sherman

Animacija, Šeimai ir vaikams, Mokslinė fantastika | JAV | 88 min | 2014

Garsas: Anglų, Estų, Latvių, Lietuvių, Rusų |

Protingiausias pasaulyje šuo profesorius Ponas Žirnis ir išdykęs jo įsūnis – berniukas Šermanas – nepaprasta šeima! Vienas jų šuo, o kitas – žmogus. Ir šis drąsus šuo įsivaikino tikrą berniuką! Be to, jų namuose slypi įdomiausias įrenginys pasaulyje – laiko mašina! Su šia mašina tėvas ir sūnus leidžiasi keliauti laiku, ir aplanko pačias keisčiausias ir įdomiausias pasaulio vietas – senovės Egiptą ir jo piramides, Kleopatrą ir jos tarnaites...Tačiau vieną dieną jų ramus gyvenimas pakrypsta netikėta linkme. Norėdamas padaryti įspūdį savo naujajai draugei Penei, Šermanas prasitaria apie paslaptingąją mašiną. Ši pasiutėlė įkalba Šermaną išmėginti Laiko mašiną ir abu vaikai nukeliauja į kitus laikus. Šitaip prasideda didieji nuotykiai ir dar didesnės bėdos... Šį chaosą gali sustabdyti tik Ponas Žirnis! Nuotaikingai šuniška istorija, apie keturkojo tėvystės vargus ir stebuklingą tėčio ir sūnaus kelionę laiku bus tikrai smagi istorijos pamoka tiems, kurie šios pamokos nemėgsta!

Aktoriai

Ty Burrell, Max Charles, Ariel Winter, Leslie Mann

Režisierius

Rob Minkoff