Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Brangenybių medžiotojai
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Brangenybių medžiotojai

Monuments Men

Istoriniai, Biografija, Dramos | JAV | 113 min | 2014

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų | Subtitrai: Estų

Veiksmo drama „Brangenybių medžiotojai“ skurta pagal tikrus įvykius. Antrojo pasaulio karo metais naciai iš žmonių ir muziejų įžūliai grobė vertingiausius meno kūrinius. Blogiausia, kad didžiąją dalį turto, patys nesuprasdami jo vertės, vokiečiai neapdairiai sunaikindavo. Filme atskleidžiama intriguojanti istorija apie septynis paprastus vyrus – iš amerikiečių ir britų sudarytą drąsių meno ekspertų grupę – meno kuratorius, istorikus ir muziejų direktorius, kurių užduotis surasti ir grąžinti nacių pavogtus meno kūrinius. Nors jie puikiai pažįsta Michelangelo darbus, nei vienas jų nė nenutuokia, kas yra M-1. Taigi – užduotis ne bailiams. Situaciją dar labiau apsunkina negailestingai spaudžiantis laikas ir grėsmė, kad Hitleris neįkainojamas brangenybes gali bet kada sunaikinti, tačiau menui atsidavusių vyrukų ryžtas išsaugoti reikšmingiausius žmonijos kūrinius nugali baimę rizikingoje misijoje patiems netekti galvos.

Aktoriai

George Clooney, Matt Damon, Bill Murray, John Goodman, Cate Blanchett, Hugh Bonneville, Jean Dujardin

Režisierius

George Clooney