Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Mergina, verta milijono
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Mergina, verta milijono

Million Dollar Baby

Dramos, Sportas, Trileriai | JAV | 127 min | 2004

Garsas: Anglų | Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų

Temos: „Oskarų“ laureatai, Knygų ekranizacijos

Skausmingai išgyvenantis dėl atšalusių santykių su dukra bokso treneris Frenkis Danas (akt. Clint Eastwood) ilgą laiką nieko neprisileido artyn, kol jo ringe nepasirodė Megė Ficdžerald (akt. Hilary Swank). Gyvenimas užgrūdino amžinai už būvį turinčią kovoti Megę – ji ne tik moka pakovoti už save, bet ir pasižymi geležine valia. Nuginkluotas Megės ryžto Frenkis nenoromis sutinka tapti jos treneriu. Vienas kitą tai įkvėpdami, tai erzindami jie netrukus suvokia, kad juos sieja daug bendro - praeities netektys ir noras turėti seniai prarastą šeimą. Tačiau jų abiejų laukia kova, kuriai prireiks ne tik fizinių jėgų ir drąsos, bet ir širdies.

Aktoriai

Hilary Swank, Clint Eastwood, Morgan Freeman, Jay Baruchel, Anthony Mackie, Michael Peña

Režisierius

Clint Eastwood