Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Kalėdų senelio išdaigos
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Kalėdų senelio išdaigos

Matchmaker Santa

Dramos, Romantiniai | JAV | 83 min | 2012

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų |

Kalėdų Senelis įvykdo visus norus. Ir jis iki šiol nepamiršo, ko vaikystėje jo prašė Melani Hogan. Būdama maža Melani prašė atsiųsti svajonių princą, kad su juo būtų laiminga, kaip mama su tėčiu. Dabar Melani suaugusi, jaukios kepyklos savininkė, susitikinėjanti su Džastinu. Viskas atrodo tobula. Atostogos kartu sodyboje prie ežero, pažintis su Džastino tėvais ir pan. Bėda tik ta, kad Melani daugiau pabendrauja su vaikino draugu, o ne juo pačiu. Dynas, ištikimas Džastino draugas, slapta žavisi Melani, bet nieko jai nepasako. Ar netikėtai susiklosčiusios aplinkybės suves juodu draugėn? Ar Kalėdų Senelis įvykdys Melani norą?