Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Mačetė žudo
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Mačetė žudo

Machete Kills

Veiksmo ir nuotykių, Trileriai, Kriminalai | Rusija, JAV | 102 min | 2013

Garsas: Anglų, Rusų | Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų

Kultinių filmų „Nuodėmių miestas“ ir „Kartą Meksikoje“ režisierius Robertas Rodriguezas pristato juostą apie neprilygstamą kovotoją. Mylimąją praradusį ir neteisingai apkaltintą Mačetę nuo mirties išgelbėja Amerikos prezidentas, nes nusamdo misijai, kurios negali atlikti joks kitas mirtingasis. Pakvaišęs revoliucionierius ir ekscentriškas milijardierius, pasitelkęs siaubingus ginklus, siekia sukelti visuotinį karą. Jo valdžioje – griaunančios raketinės bombos. Kaip kovoti su tokiu galingu priešu? Mačetė turi savo metodus, todėl apie jį ir sklando legendos. Komiškų situacijų nestokojančiame filme nusifilmavo daugybė įžymybių: Charlie Sheenas, Antonio Banderasas, Sofia Vergana, Melas Gibsonas, Cuba Goodingas jaunesnysis, Michelle Rodriguez, Jessica Alba ir net pop karalienė Lady Gaga. Pagrindinį vaidmenį atlieka grėsmingos indėnų išvaidos meksikiečių kilmės aktorius Danny Trejo.

Aktoriai

Alexa PenaVega, Danny Trejo, Mel Gibson

Režisierius

Robert Rodriguez