Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Meilė po žvaigždėmis
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Meilė po žvaigždėmis

Love Under The Stars

Komedijos, Romantiniai | Kanada | 82 min | 2015

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių |

Psichologijos studentė Beka ieško temos savo baigiamajam rašto darbui ir dėstytojas Voltas pasiūlo apsilankyti mokykloje, kur trečiaklasius moko jo dukterėčia, – gal Bekai kils idėjų. Stebėdama vaikus ji pastebi vieną atsiskyrusią mergaitę. Bendraamžės sako, kad Emilė mažai su jomis kalbasi ir neseniai mirė jos mama. Bekai gaila mažylės, jos ima bendrauti, Beka padeda mergaitei išlįsti iš savo kiauto ir susitaikyti su netektimi, o mokinukė padeda jaunatviškai Bekai suaugti ir išmokti prisiimti atsakomybę. Netrukus Beka susipažįsta su mergaitės tėčiu Neitu, tarp jų ima megztis simpatija, tačiau Neitas nerimauja, kad Bekos laikas mokykloje baigiasi ir ji išnyks tiek iš jo, tiek iš dukros gyvenimo... Juk ji jauna, gyvenimą tyrinėjanti studentė, o gyvenimui su vaikais reikia kur kas daugiau įsipareigojimų. Ar Beka įrodys, kad ji moka ne tik rašyti apie atsakomybę, bet ir ją prisiimti realiame gyvenime?

Aktoriai

Ashley Newbrough, Barry Bostwick, Wes Brown

Režisierius

Terry Ingram