Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Princas ir kalvis
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Princas ir kalvis

Láska na vlásku

Mokslinė fantastika, Šeimai ir vaikams | Slovakija | 110 min | 2014

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų |

Prašmatnioje pilyje princas Matėjus jaučiasi kaip kalinys. Tėvas verčia vesti princesę Beatričę, kurios jis nemyli. Gerai, kad karalystėje yra į jį identiškai panašus paprastas vaikinas kalvis Tomas, kuriam Matėjus ir pasiūlo apsikeisti drabužiais ir gyvenimais vienai dienai. Jau kitą rytą Matėjus, persirengęs prastuolio drapanomis, sulauks kaltinimų vagyste ir bus pasodintas į karalystės kalėjimą. Tomas lieka pilyje ilgiau nei planuota ir nors jis bando įtikinti karalių, kad nėra tikrasis princas, niekas juo netiki. Abu vaikinai turės išgyventi aplinkoje, kurios visai nepažįsta, įveikti iššūkius ir išmokti daug naudingų pamokų. Ar Matėjus dar kada nors turės progą apsilankyti gimtojoje pilyje?

Aktoriai

Celeste Buckingham, Judit Bárdos, Attila Bocsárszky

Režisierius

Mariana Cengel-Solcanská