Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Liūtas
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Liūtas

Lion

Dramos, Biografija | Australija | 113 min | 2016

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų | Subtitrai: Estų

Temos: Knygų ekranizacijos, „Oskarų“ nominantai

Šešiems „Oskarams“ nominuota drama „Liūtas“ – pagal tikrą istoriją sukurtas sukrečiantis, unikalus ir neįtikėtinas pasakojimas apie žmogų, kuris ieškojo savo namų. 1986 m., Šiaurės Indija. Guddu (akt. Abhishek Bharate) su jaunesniuoju broliu Saroo (akt. Sunny Pawat) padeda savo skurstančiai šeimai rausdamiesi šiukšlėse ir rinkdami viską, ką randa. Vieną vakarą Guddu ir Saroo atsiskiria traukinių stotyje. Saroo bando surasti Guddu, bet netikėtai atsiduria traukinyje, kuris jį nuklaidina už tūkstančių kilometrų, į Kalkutą. Ten jį priglaudžia organizacija, ieškanti našlaičiams ir pasimetusiems vaikams įtėvių. Saroo (akt. Dev Patel) įsivaikina australų pora Sue (akt. Nicole Kidman) ir John Brieley. Tuomet jie persikelia gyventi į Hobarto miestą Tasmanijoje. Prabėgus 25 metams po nelemto paklydimo traukinyje, užaugęs Saroo pasirįžta rasti prieš daugybę metų prarastą šeimą. Jis ryžtasi keliauti po visas Indijos traukinių stotis tol, kol atsidurs toje, kurioje kadaise paklydo.
Pagal tikrą istoriją sukurtame filme vaidina „Lūšnynų milijonieriaus“ žvaigždė Devas Patelis, „Oskaro“ laureatė Nicole Kidman, dviejų „Oskarų“ nominantė Rooney Mara ir kiti.

Aktoriai

Sunny Pawar, Dev Patel, Nicole Kidman, Rooney Mara, David Wenham, Abhishek Bharate

Režisierius

Garth Davis