Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Švyturys tarp dviejų vandenynų
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Švyturys tarp dviejų vandenynų

The Light Between The Oceans

Dramos, Romantiniai, Istoriniai | JAV, Jungtinė Karalystė, Naujoji Zelandija | 127 min | 2016

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų | Subtitrai: Estų

Temos: Knygų ekranizacijos

Australas karo veteranas Tom Sherbourne (akt. Michael Fassbender) su žmona Isabel (akt. Alicia Vikander) susituokė 1921 m., bet negalėjo susilaukti vaikų. Netrukus po antrojo Isabel persileidimo netoli jų švyturio jūra į krantą išmeta nedidelę valtelę. Joje jie aptinka kūdikį ir vyro, kuris galėjo būti jos tėvu, kūną. Izabelė, baimindamasi, kad vaikas gali atsidurti prieglaudoje, įtikina Tomą jį įsivaikinti. Tomas netyčia sutinka savo vyro ir kūdikio, pražuvusių jūroje, gedinčią Hannah Roennfeldt (akt. Rachel Weisz). Jis supranta, kad jų įsivaikinta mergaitė Lucy (akt. Florence Clery) yra šios našlės dukra, taigi jis ir Izabelė privalo apsispręsti, ką daryti toliau.

Aktoriai

Michael Fassbender, Alicia Vikander, Rachel Weisz, Jack Thompson

Režisierius

Derek Cianfrance