Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Pi gyvenimas
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Pi gyvenimas

Life of Pi

Veiksmo ir nuotykių, Dramos, Gamtos | JAV | 121 min | 2012

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų | Subtitrai: Estų

Temos: Knygų ekranizacijos, „Oskarų“ laureatai

Garbaus amžiaus sulaukęs Pi Patelis pasakoja savo gyvenimo istoriją vienam rašytojui ir grįžta į savo paauglystę. Gimęs Indijoje Pi turėjo ją palikti, kai valdžia nutraukė finansavimą jo tėvo valdomam zoologijos sodui. Su visais gyvūnais jie išsiruošė į Kanadą, tikėdamiesi susikurti geresnį gyvenimą. Deja, juos gabenęs Japonijos laivas patenka į audrą ir sudūžta. Išsigelbėja tik penkiese: paauglys Pi, zebras, orangutangas, hiena ir bengališkasis tigras. Dreifuodami Ramiajame vandenyne jie turi sugalvoti, kaip išgyventi, o gal net susidraugauti, tačiau neviltis ir alkis vis labiau ima viršų. Pi privalo rasti būdą, kaip žmogiškumu galėtų įveikti laukinius instinktus. Tačiau plūduriuojant bekraščiuose vandenyse po žvaigždėtu dangumi ar spiginančia saule, kartais nutinka stebuklų. Tik ar jais gali patikėti tie, kurie nebuvo vienoje valtyje su keturiais laukiniais gyvūnais? Ar jais dar gali patikėti šiuolaikinis žmogus?

Aktoriai

Suraj Sharma, Irrfan Khan, Rafe Spall, Gérard Depardieu, James Saito

Režisierius

Ang Lee