Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Sarila: Prarastoji žemė
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Sarila: Prarastoji žemė

The Legend of Sarila

Animacija, Šeimai ir vaikams | Kanada | 78 min | 2013

Garsas: Anglų, Lietuvių, Rusų |

Šiaurės Kanadoje gyvenantis inuitų genties jaunuolis Markusis gali kalbėtis gyvūnais, daugiausia su čia gyvenančiais lemingais. Sakoma, kad su gyvūnais kalbėtis gali tik šamanai, tačiau Markusis slepia savo galias, jis nenori būti toks kaip dabartinis genties šamanas, kuris yra piktas ir savanaudis. Genčiai ima grėsti badas – maisto atsargos senka, kailių, kuriuos būtų galima mainyti, taip pat beveik neliko. Nusprendžiama siųsti tris jaunus medžiotojus (tarp jų ir Markusis) ieškoti stebuklingos šalies Serilos, kurioje tyroms širdims lemta atrasti tikrą rojų žemėje. Ar šiems vaikams, bėgantiems per sniegą, pavyks surasti legendomis apipintą žaliuojantį ir gėrybių pilną kraštą? Ar jiems pavyks išgelbėti savo šeimas nuo bado?