Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Vėliau išsiskleidusi
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Vėliau išsiskleidusi

Late Bloomer

Romantiniai, Komedijos | JAV | 84 min | 2016

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių |

Botanikė Dženė su savo vaikinu Ouvenu apkeliavo visą pasaulį, ieškodami retos rūšies orchidėjos. Sklando mitas, kad ši reta gėlė pražysta tik tada, kai pora atranda tikrąją meilę, bet Dženė netiki tokiais prietarais. Ji keliauja į Kaliforniją, kad padėtų mamai parduoti vaikystės namą. Čia moterį užplūsta daugybė prisiminimų, kaip iš jos tyčiojosi bendraamžiai paauglystėje. Lyg tyčia neilgai trukus ji susitinka jaunystės meilę Šeiną, kurį buvo beviltiškai įsimylėjusi. Dabar Šeinas dirba mokytoju jų gimtojoje mokykloje ir tikėdamasis atpirkti kaltę už paauglystės pašaipas pakviečia Dženę į išleistuves, kuriose turi darbuotis. Dženė labai pasimetusi – ji norėtų susitikti su Šeinu, bet ar tikrai žmonės gali pasitaisyti? Ir kaip jos vaikinas Ouvenas? Galbūt kelią į tikrą meilę parodys orchidėja, pražysianti tik tikros meilės akivaizdoje?