Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Karalius Artūras. Kalavijo legenda
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Karalius Artūras. Kalavijo legenda

King Arthur: Legend Of The Sword

Mokslinė fantastika, Veiksmo ir nuotykių, Istoriniai | JAV | 120 min | 2017

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų | Subtitrai: Estų

Istorinį epą režisierius Guy Ritchi pasakoja savaip – dinamiškai, įžūliai ir nenuobodžiai. Jaunasis Artūras (akt. Charlie‘is Hunnam‘as) net nenutuokia apie savo karališką kilmę, kol vieną dieną prisiliečia prie užburtojo Ekskaliburo. Legenda byloja, kad akmenyje įkalintą kardą ištraukti gali tik karalius. Artūrui pavyksta. Prie vaikino ima burtis piktojo valdovo Vortigerno (akt. Jude‘as Law) nukamuoti žmonės. Sukilimo nuojauta atkreipia Vortigerno, kažkada nužudžiusio Artūro tėvus ir užgrobusio sostą, dėmesį. Jaunąjį Artūrą užgriūva atsakomybės našta. Ar jis sugebės įrodyti, kad yra vertas karaliaus sosto?

Aktoriai

Charlie Hunnam, Astrid Bergès-Frisbey, Jude Law, Djimon Hounsou, Eric Bana, Aidan Gillen

Režisierius

Guy Ritchie