Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Raktas į mano širdį
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Raktas į mano širdį

Finding Christmas aka Key To My Heart

Dramos, Romantiniai | JAV | 86 min | 2013

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų |

Kalėdos Ouvenui ir Šonui visai nelinksmos. Abu jie išsiskyrė su draugėmis. Išsiilgę pokyčių vaikinai susikeičia savo namais: Šonas persikelia į Ouveno sodybą, o šis apsigyvena Šono bute mieste. Ouvenas kaip mat įsižiūri Šono asistentę Miją, kurios šis paprašė kartais pasižiūrėti jo nepažįstamajam perleistą butą. Tačiau sužinojęs, kad ji turi vaikiną, susižavi kaimynystėje gyvenančia manekene Haile. O kaime apsistojusį miestietį aplanko Ouveno sesuo Rajena, ir jiedu iškart vienas kitą įsimyli. Moteris jau ruošiasi pristatyti atvykėliui savo sūnų, tačiau prie jo durų išdygsta buvusi mergina Kimber, pasiryžusi Šoną susigrąžinti.

Aktoriai

Tricia Helfer, J.T. Hodges

Režisierius

Harvey Crossland