Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Romanas su šokių mokytoja
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Romanas su šokių mokytoja

Come Dance with Me (Keep on Dancing)

Dramos, Šeimai ir vaikams | JAV | 87 min | 2012

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų |

Džekas – paskolų vadybininkas, įsimylėjęs savo kompanijos prezidento dukrą Demi. Ji susitikinėja su vaikinu iš vienos turtingiausių Niujorko šeimų. Todėl Džekas sumano kuo greičiau, tai yra per kalėdinius šokius, pasipiršti Demi. Norėdamas padaryti įspūdį jai ir jos tėvui, vaikinas užsirašo į šokių pamokas pas Kristiną. O jos studija tuoj bus nugriauta. Už tai iš dalies atsakingas ir Džekas, bet jis nesiryžta prisipažinti Kristinai, nes pradeda ją įsimylėti. Taip ir priartėja kalėdinis vakarėlis, kuriame daug dėmesio Džekui skiria Demi, o netikėtai šokių mokyti atvyksta ir pati Kristina. Kuo viskas baigsis?